Oto Sesli Sinop Şubesi

Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Karadeniz'in incisi Sinop'ta 2020 senesinde faaliyetlerine başlamış olan Oto Sesli Sinop, her geçen gün stok çeşitliliğini artırarak bölgede öne çıkan oto yedek parça perakende mağazası olma yolundadır.

Sinop'un Oto Yedek Parça Deposu

Oto Sesli’nin beş şubesinden biri olan Oto Sesli Sinop başta Ford, Volkswagen, Opel, Toyota, Hyundai gibi Avrupa, Japon ve Kore menşeli araç markalarının tüm modellerine oto yedek parça tedarikinde bulunmaktadır. 2022 yılında Mobil 1 Center Sinop bayiliğini alarak şehirde yetkili olarak Mobil motor yağ satış ve değişimini Fidan Otomotiv ile işbirliği içinde yapmaya başlamıştır.

Mobil 1 Center Sinop

2022 yılında Mobil 1 Center Sinop bayiliğini alarak şehirde yetkili olarak Mobil motor yağ satış ve değişimini Fidan Otomotiv ile işbirliği içinde yapmaya başlamıştır. Başta Ford, Volkswagen, Opel, Toyota, Hyundai gibi Avrupa ve Japon-Kore menşeli dünya araç markalarının tüm modellerine oto yedek parça tedarikinde bulunmaktadır.   

Başta Ford, Volkswagen, Opel, Toyota, Hyundai gibi Avrupa ve Japon-Kore menşeli dünya araç markalarının tüm modellerine oto yedek parça tedarikinde bulunmaktadır. Başta Ford, Volkswagen, Opel, Toyota, Hyundai gibi Avrupa ve Japon-Kore menşeli dünya araç markalarının tüm modellerine oto yedek parça tedarikinde bulunmaktadır.

 

Oto Sesli Sinop Oto Yedek Parça

10

Araç Markası

200

Araç Modeli

20.000

Çeşit Yedek Parça

Mobil 1 Center Sinop Yetkili Servisi

2022 yılında Mobil 1 Center Sinop bayiliğini alarak şehirde yetkili olarak Mobil motor yağ satış ve değişimini Fidan Otomotiv ile işbirliği içinde yapmaya başlamıştır.  Başta Ford, Volkswagen, Opel, Toyota, Hyundai gibi Avrupa ve Japon-Kore menşeli dünya araç markalarının tüm modellerine oto yedek parça tedarikinde bulunmaktadır. Başta Ford, Volkswagen, Opel, Toyota, Hyundai gibi Avrupa ve Japon-Kore menşeli dünya araç markalarının tüm modellerine oto yedek parça tedarikinde bulunmaktadır.

Oto Sesli Sinop Satış Ekibi​

Seyfettin Sesli

Şube Müdürü

1976 yılında Samsun'da doğmuştur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Samsun'da, Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Tarih bölümünde yapmıştır. İngilizce ve Rusça bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Furkan Fidan

Satış Sorumlusu

1976 yılında Samsun'da doğmuştur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Samsun'da, Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Tarih bölümünde yapmıştır. İngilizce ve Rusça bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Scroll to Top
Sohbete Başla.
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?